Modlitwy wstawiennicze

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Oremus" przy parafii Św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie, ul. Kapelanów Armii Krajowej 2, organizuje w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (z wyjątkiem wakacji), po Mszy Świętej wieczornej sprawowanej o 18.30, posługę modlitwy wstawienniczej.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Góra Tabor" przy parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie, ul. Modlińska 58, organizuje w każdy trzeci wtorek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej sprawowanej o 19.15, posługę modlitwy wstawienniczej.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Zwiastowanie" przy parafii Opatrzności Bożej w Warszawie - Wesołej, ul. Ks. Skargi 2, posługuje w każdy czwartek o godz. 19.00 indywidualną modlitwą wstawienniczą.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Ostrobramska" przy parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie, ul. Ostrobramska 77, organizuje w każdy trzeci piątek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej sprawowanej o 18.00, posługę modlitwy wstawienniczej.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Magnificat" przy parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie, ul. POW 1, organizuje w ostatni piątek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej sprawowanej o 18.00, posługę modlitwy wstawienniczej.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nazaret" przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim, ul. Kościelna 1, posługuje indywidualną modlitwą wstawienniczą w każd? trzeci? ?rod? miesiąca (z wyjątkiem wakacji) po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Winnica Pana" przy parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku, ul. Ługi 58a, posługuje indywidualną modlitwą wstawienniczą w każdy pierwszy piątek miesiąca w godz. 19-21 w kaplicy św. Faustyny