REKOLEKCJE „PRZEBACZENIE I UZDROWIENIE“

05-02-2018

REKOLEKCJE „PRZEBACZENIE I UZDROWIENIE“

W Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53,5)

Termin: 6-8 kwietnia 2018 roku

Prowadzący: Ks. dr Łukasz Górzyński SAC wraz z ekipą

Miejsce: Dom rekolekcyjny Księży Pallotynów, Stefana Żeromskiego 6, 05-400 Otwock

W rekolekcjach mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

W czasie rekolekcji podejmiemy tematykę dotyczącą przebaczenia innym oraz sobie, jego znaczenia i wpływu na nasze życie i zdrowie oraz tematykę uzdrowienia w różnych jego aspektach, ze szczególnym uwzględnieniem uzdrowienia wewnętrznego (duchowego). Podczas weekendu będziemy powierzać Bogu w czasie modlitwy kolejne etapy swojego życia, zaczynając od okresu prenatalnego, prosząc o uzdrowienie ze wszystkich zranień wewnętrznych, spowodowanych różnymi złymi doświadczeniami.

Program rekolekcji obejmuje: Msze Święte, konferencje, adorację Naświętszego Sakramentu, osobistą refleksję nad Słowem Bożym, nabożeństwa, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz w miarę możliwości z modlitwy wstawienniczej.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem kolacją o 18.30. Ważne jest punktualne przybycie – między godz. 17.00 a 18.30. Zakończenie w niedzielę obiadem ok. godz. 13.00.

Koszt: 150,00 PLN – w pokojach 2-os. z łazienkami. W ramach zakwaterowania zapewniamy pełne wyżywienie, kawiarenkę, bieliznę pościelową i  ręczniki. Istnieje możliwość dopłaty do pokoju 1-osobowego, w zależności od ilości wolnych miejsc.

100,00 PLN – bez noclegów, dla osób dochodzących, mieszkających niedaleko (istnieje taka możliwość z jakichś ważnych powodów, zachęcamy jednak do pełnego pobytu w Domu Rekolekcyjnym w czasie rekolekcji, łącznie z noclegami. Chodzi o to, żeby wejść całkowicie w klimat modlitwy, zostawić sprawy dnia codziennego i skupić się maksymalnie na programie rekolekcyjnym mającym prowadzić do odkrycia Boga żywego i Jego działania jako Lekarza ciał i dusz oraz pogłębienia relacji z Nim.

Zapisy przez formularz internetowy dostępny na stronie www.pallotyni-otwock.pl. Zaliczkę w wysokości 50,00 PLN prosimy przelać w terminie 7 dni od zgłoszenia na rekolekcje na konto: Księża Pallotyni Otwock – PKO BP 84 1020 1127 0000 1202 0070 8628

(jeśli byłoby to trudnością, prosimy o sygnał – możemy przesunąć termin wpłaty). Brak przesłanej przedpłaty rozumiemy jako znak rezygnacji z rekolekcji. Szczegółowe informacje o przedpłacie są przesyłane osobom zapisującym się na rekolekcje.

Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych, owocnych rekolekcji.

Zapewniamy o naszej modlitwie. Niech Pan Ciebie błogosławi! +

Księża Pallotyni