REKOLEKCJE „WSPÓLNOTA – DAR I ZADANIE“

13-03-2018

REKOLEKCJE „WSPÓLNOTA – DAR I ZADANIE“

„Odnów swoje siły, odbuduj zniszczenia“ (Iz 58,11-12)

Termin: 25-27 maja 2018 roku

Prowadzący: Ks. dr Łukasz Górzyński SAC

W rekolekcjach mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Rekolekcje skierowane są do członków wspólnot Odnowy w Duchu Świętym, Szkół Nowej Ewangelizacji oraz innych wspólnot ewangelizacyjnych i modlitewnych. Podczas rekolekcji podjęta zostanie tematyka dotycząca wspólnoty i jej rozwoju duchowego oraz jak wzrastać indywidualnie we wspólnocie, co przeszkadza wzrastać, czego brakuje, jak odnowić swoje siły i siły wspólnoty. Są to uniwersalne i fundamentalne zagadnienia, których członkowie wspólnot często nie poruszają na swoich spotkaniach lub o nich nie wiedzą, co nie pozwala im iść do przodu, a tym samym powoduje popadanie w marazm, zniechęcenie, smutek, obwinianie siebie albo innych. Chodzi o ty, by nadać także pewien nowy kierunek mojemu uczestnictwu we wspólnocie, jej tworzeniu i rozwojowi.

Program rekolekcji obejmuje: Msze Święte, konferencje, adorację Naświętszego Sakramentu, osobistą refleksję nad Słowem Bożym i nabożeństwa.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem kolacją o 18.30. Ważne jest punktualne przybycie – między godz. 17.00 a 18.30. Zakończenie w niedzielę obiadem ok. godz. 13.00.

Koszt: 160,00 PLN – w pokojach 2 lub 3 os. z łazienkami. W ramach zakwaterowania zapewniamy pełne wyżywienie, kawiarenkę, bieliznę pościelową i  ręczniki.

110,00 PLN – bez noclegów, dla osób dochodzących, mieszkających niedaleko (istnieje taka możliwość z jakichś ważnych powodów, zachęcamy jednak do pełnego pobytu w Domu Rekolekcyjnym w czasie rekolekcji, łącznie z noclegami. Chodzi o to, żeby wejść całkowicie w klimat modlitwy, zostawić sprawy dnia codziennego i skupić się maksymalnie na programie rekolekcyjnym mającym prowadzić do odkrycia działania żywego Boga oraz pogłębienia relacji z Nim.

Zapisy przez formularz internetowy dostępny na stronie www.pallotyni.pl. Zaliczkę w wysokości 50,00 PLN prosimy przelać w terminie 7 dni od zgłoszenia na rekolekcje na konto: Księża Pallotyni Otwock – PKO BP 84 1020 1127 0000 1202 0070 8628 (jeśli byłoby to trudnością, prosimy o sygnał – możemy przesunąć termin wpłaty). Brak przesłanej przedpłaty rozumiemy jako znak rezygnacji z rekolekcji. Szczegółowe informacje o przedpłacie są przesyłane osobom zapisującym się na rekolekcje. W przypadku rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych, owocnych rekolekcji.

Zapewniamy o naszej modlitwie. Niech Pan Ciebie błogosławi! +

Księża Pallotyni z Otwocka