REKOLEKCJE MARYJNE „OTO MATKA TWOJA”

REKOLEKCJE MARYJNE „OTO MATKA TWOJA”

27-10-2018

„Gdybyście wiedzieli jak bardzo was kocham, płakalibyście z radości”

REKOLEKCJE MARYJNE „OTO MATKA TWOJA” (J 19, 27)

 

Termin: 18-20 stycznia 2019

Prowadzący: Siostra Barbara od Świętej Trójcy ze Wspólnoty Błogosławieństw (http://wspolnotablogoslawienstw.pl), która przez kilka lat mieszkała i pracowała w Medjugorje i ks. dr Łukasz Górzyński SAC

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów ul. Żeromskiego 6, 05-400 Otwock

W rekolekcjach mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

 

Są to rekolekcje prowadzące do głębszego poznania Maryi, Jej miłości i zatroskania o każdego człowieka, a także wejścia w osobistą relację z Nią, poświęcając Jej Niepokalanemu Sercu siebie i wszystkie dziedziny swojego życia, by pozwolić się Jej prowadzić, tak jak Ona zechce.

Program rekolekcji obejmuje: Msze Święte, konferencje, adorację Najświętszego Sakramentu, medytację Słowa Bożego i nabożeństwa.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem kolacją o 18.30. Ważne jest punktualne przybycie między godz. 17.00 a 18.30. Zakończenie w niedzielę obiadem ok. godz. 13.30.

 

Koszt: 180,00 PLN – w pokojach 2 lub 3 os. z łazienkami (w zależności od ilości uczestników). W ramach zakwaterowania zapewniamy pełne wyżywienie, kawiarenkę, bieliznę pościelową i ręczniki oraz stosowne materiały).

130,00 PLN – bez noclegów, dla osób dochodzących, mieszkających niedaleko (istnieje taka możliwość z jakichś ważnych powodów, zachęcamy jednak do pełnego pobytu w Domu Rekolekcyjnym w czasie rekolekcji, łącznie z noclegami. Chodzi o to, żeby wejść całkowicie w klimat modlitwy, zostawić sprawy dnia codziennego i skupić się maksymalnie na programie rekolekcyjnym.

 

Zapisy przez formularz internetowy na stronie www.pallotyni-otwock.pl. Warunkiem zapisania na rekolekcje jest przelanie całości kwoty w terminie 7 dni od zgłoszenia na konto: Księża Pallotyni Otwock – PKO BP 03 1020 1127 0000 1902 0290 0876 (jeśli byłoby to trudnością, prosimy o sygnał – możemy przesunąć termin wpłaty). Brak przesłanej wpłaty rozumiemy jako znak rezygnacji z rekolekcji. Szczegółowe informacje o wpłacie są przesyłane osobom zapisującym się na rekolekcje. W razie rezygnacji z rekolekcji wpłata nie podlega zwrotowi. W takim wypadku prosimy o znalezienie innej osoby na swoje miejsce i poinformowanie nas o rezygnacji z udziału w rekolekcjach.

      Informacji o rekolekcjach udzielamy pod numerem telefonu: 572 164 297

 

Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych, owocnych rekolekcji.

Zapewniamy o naszej modlitwie. Niech Pan Ciebie błogosławi! +

 

Księża Pallotyni z Otwocka