Letnie Warsztaty Formacyjne Diakonii Uwielbienia

23-06-2019

 Zaproszenie dla charyzmatycznych wspólnot i grup modlitewnych.

 

 

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy posługują, albo chcieliby posługiwać w prowadzeniu śpiewu i modlitwy we wspólnotach. Mają na celu wzmocnienie umiejętności tych osób.

Spotkania będą się odbywały w każdy wtorek lipca i sierpnia, u pallotynów na Skaryszewskiej 12 (wejście furtką z prawej strony kościoła). 

Koszt warsztatów to 10 zł,  ale założyliśmy kaucję zwrotną 40 zł - więc w sumie na pierwszym spotkaniu będziemy pobierać opłatę 50 zł.

Obecność na spotkaniach będzie weryfikowana i obowiązkowa, jednak ponieważ są wakacje, zakładamy możliwe 2 nieobecności każdego uczestnika. Jeśli nieobecności będzie więcej, nie zwracamy kaucji.

Warsztaty będą prowadzić członkowie Diakonii Uwielbienia Odnowy w Duchu Świętym diecezji warszawsko-praskiej, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Jak nazwa wskazuje formuła będzie warsztatowa, z możliwością sprawdzania swoich umiejętności, informacji zwrotnej i rozeznawania charyzmatów. Ponieważ w ostatnim roku spotykaliśmy się z pytaniami o "szkolenie" dla diakonii muzycznych, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie się pouczyć :)

 

Proszę o zapisywanie się do dnia 28.06.2019  

Przy zapisie proszę o odpowiedź na pytania: jak posługuję/chcę posługiwać we wspólnocie? czego chcę się nauczyć?

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2226951607425998/

Zapraszamy na naszą stronę facebookową: www.facebook.com/du.odnowa