Zaproszenie dla charyzmatycznych wspólnot i grup modlitewnych.


Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy posługują, albo chcieliby posługiwać w prowadzeniu śpiewu i modlitwy we wspólnotach. Mają na celu wzmocnienie umiejętności tych osób.
Spotkania będą się odbywały w każdy wtorek lipca i sierpnia, u pallotynów na Skaryszewskiej 12 (wejście furtką z prawej strony kościoła).
Koszt warsztatów to 10 zł,  ale założyliśmy kaucję zwrotną 40 zł – więc w sumie na pierwszym spotkaniu będziemy pobierać opłatę 50 zł.
Obecność na spotkaniach będzie weryfikowana i obowiązkowa, jednak ponieważ są wakacje, zakładamy możliwe 2 nieobecności każdego uczestnika. Jeśli nieobecności będzie więcej, nie zwracamy kaucji.
Warsztaty będą prowadzić członkowie Diakonii Uwielbienia Odnowy w Duchu Świętym diecezji warszawsko-praskiej, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jak nazwa wskazuje formuła będzie warsztatowa, z możliwością sprawdzania swoich umiejętności, informacji zwrotnej i rozeznawania charyzmatów. Ponieważ w ostatnim roku spotykaliśmy się z pytaniami o „szkolenie” dla diakonii muzycznych, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie się pouczyć 🙂
 
Proszę o zapisywanie się do dnia 28.06.2019  
Przy zapisie proszę o odpowiedź na pytania: jak posługuję/chcę posługiwać we wspólnocie? czego chcę się nauczyć?
 
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2226951607425998/
Zapraszamy na naszą stronę facebookową: www.facebook.com/du.odnowa