DIAKONIA UWIELBIENIA

"Szatan boi się ludzi radosnych"  (ks.Jan Bosko SDB)

Idąc za powyższym hasłem księdza Bosko radośnie ale i z pokorą służymy Panu śpiewem i muzyką prowadząc modlitwę uwielbienia na spotkaniach wspólnotowych, Eucharystii oraz spotkaniach i wydarzeniach w Diecezji Warszawsko-Praskiej. Służymy również pomocą diakoniom muzycznym poszczególnych wspólnot.

Naszym zadaniem jest otwarcie serc na działanie Ducha Świętego poprzez śpiew oraz pomoc innym w wejściu w modlitwę uwielbienia, w której Bóg może działać i dotykać serc wiernych. Otwarci na działanie Ducha Świętego jesteśmy tylko narzędziami poprzez które to On prowadzi modlitwę. Każdy z nas jest inny ale wspólnie chcemy uwielbiać Boga całym naszym życiem.

Pragniemy muzyką i śpiewem mówić wszystkim jak wspaniały i dobry jest nasz Bóg. Razem chcemy wzrastać w zrozumieniu tego czym jest uwielbienie. Wspólnie pogłębiamy i pielęgnujemy naszą relację z Bogiem, rozważamy słowo Boże, wspólnie pracujemy nad talentami podarowanymi przez Pana.

Spotykamy się raz w miesiącu w rodzinnej, sympatycznej  i radosnej atmosferze. Chcesz dołączyć do nas?  Przyjdź, zobacz! Jeśli nie czujesz się pewnie pomocna dłoń się znajdzie.

Tworzysz diakonię muzyczną we wspólnocie i potrzebujesz pomocy w formacji i warsztacie? Wspaniale się składa. Zgłoś się do nas, chętnie pomożemy. Zapewniamy sporo pracy i dużo radości:) Przyjdź do nas rozpal serce uwielbiając Pana i zanieś ten ogień dalej.

Zachęcamy i zapraszamy:)

Elżbieta Kubajek -  tel. 693 456 357, ekubajek@wp.pl

Termin spotkań w 2018 r.

Spotykamy się w każdą trzecią sobotę miesiąca, godz.9-12

w parafii św. Wincentego Pallottiego w Warszawie, ul. Skaryszewska 12.

Pobierz śpiewnik Diakonii Uwielbienia