Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

W swoim sercu przeżywasz tęsknotę za Bogiem?
Wydaje Ci się, że Go nie znasz lub znasz Go zbyt mało?
Pogubiłeś się w życiu lub straciłeś jego sens?
Daj Bogu szansę by podarował Ci NOWE ŻYCIE!
Rekolekcje REO skierowane są do wszystkich, którzy pragną żyć pełnią życia, czyli z Bogiem, który jest źródłem niegasnącego światła. mocy i radości życia. Ich celem jest osobiste spotkanie i doświadczenie Boga, który Cię kocha, a naturalną konsekwencją tego spotkania jest podjęcie pogłębionej decyzji o oddaniu Jezusowi Chrystusowi jako Panu oraz podjęcie nowego życia w Duchu Świętym.
Rekolekcje trwają 9 tygodni. Spotkania (ok. 2-godz.) odbywają się raz w tygodniu, a dodatkowo każdy z uczestników zobowiązuje się do codziennej 15-minutowej modlitwy osobistej opartej na rozważaniu Słowa Bożego.
Warunkiem rozpoczęcia REO jest zobowiązanie do uczestnictwa w całości rekolekcji oraz ukończone 17 lat.
W celu zapisu na rekolekcje REO wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

Terminy i miejsca rekolekcji REO w roku 2022 – JESIEŃ

Parafia Św.Faustyny w Warszawie (Targówek)
Warszawa ul.Żuromińska 2
rozpoczęcie 14 września 2022  /środa/ po Mszy Świętej o godz. 18:30,