Seminarium przeznaczone jest dla animatorów podejmujących posługę modlitwy wstawienniczej, bądź osób pragnących przygotować się do tej służby. Całość składa się z pięciu weekendowych spotkań. Wymaganym minimum formacyjnym jest odprawienie Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym i zakończony proces podstawowego uzdrowienia wewnętrznego.
Zajęcia odbywają się w Domu Rekolekcyjnym księży Pallotynów w Otwocku przy ul. Żeromskiego 6 i każdorazowo rozpoczynają się w piątek o godz. 18:00, a kończą w niedzielę ok. godz. 12:30 przed obiadem. Koszt jednego weekendu: 200 zł, obejmuje pobyt w Domu Rekolekcyjnym wraz z dwoma noclegami, całodziennym wyżywieniem od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę.  Do dyspozycji uczestników są pokoje jedno- lub dwu- lub trzy-osobowe, sala konferencyjno-wykładowa, dolny kościół, oratorium, stołówka, kawiarenka, parking.

Zgłoszenia za pośrednictwem Lidera wspólnoty lub osoby upoważnionej przez Lidera.

Terminarz Seminarium w roku 2022/23

3-5 lutego 2023
3-5 marca 2023
31 marca – 2 kwietnia 2023
12-14 maja 2023
2-4 czerwca 2023

Zgłoszenie na Seminarium Modlitwy Wstawienniczej

Poniżej umieszczony jest formularz w formacie PDF, który należy pobrać i wypełnić. Skan lub zdjęcie zgłoszenia przesyła Uczestnik lub Lider na adres:
zgloszenia.smw@gmail.com

FORMULARZ ZAPISU [download]

Jeśli formularz się nie pobiera/otwiera spróbuj linku poniżej:

Otwórz formularz_zgloszenia