ZAPRASZAMY DO ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM

ZAPRASZAMY NA CYKL SPOTKAŃ !

Bóg tak sprawił, że właśnie w tym momencie i na tym etapie swojego życia spotkałeś/ spotkałaś Go na swojej drodze. Być może masz doświadczenie, że jesteś ogromnie przez Niego ukochany.

Chcesz się przekonać co z tego wynika? Jesteśmy tutaj aby Ci w tym pomóc.

KIEDY?

Warsztaty składają się z siedmiu spotkań odbywających się raz w miesiącu w soboty w godzinach 9 – 16.

Terminy spotkań w roku 2020:

11.I Modlitwa uwielbienia
8.II Modlitwa osobista
14.III Modlitwa wstawiennicza i charyzmat proroctwa
25.IV Świadectwo I
16.V Świadectwo II
30.V Kerygmat
20.VI Zakończenie i Ewangelizacja

GDZIE?

 Kaplica przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego ul. Ateńska 12 w Warszawie

O CZYM NA WARSZTATACH?

Warsztaty składają się z siedmiu spotkań, których celem jest otwarcie na charyzmaty jakimi chrześcijanin może posługiwać w mocy Ducha Świętego:

1. Modlitwa uwielbienia – warsztat. Oddając Bogu chwałę odkrywamy radość dziecka Bożego, uczymy się, odnajdujemy swoje miejsce w planie Boga wobec nas. Prosimy zwrócić uwagę na inne miejsce spotkania.

2. Modlitwa osobista – rozmowa z Bogiem. Jaka wejść w głębię spotkania z Bogiem? W praktykę medytacji wprowadzą ojcowie Jezuici.

3. Modlitwa wstawiennicza i charyzmat proroctwa – spotkanie wprowadzające w praktykę posługi modlitwą wstawienniczą oraz otwierające na dar proroctwa, nadające właściwy kierunek na rozeznawanie co pochodzi od Ducha Świętego, co od człowieka a co od ducha nieczystego.

4-5. Świadectwo   –  2 warsztaty przygotowujące do dzielenia się swoją wiarą w żyjącego Chrystusa, wykorzystując każdą okazję do rozmowy o Nim.

6. Kerygmat – warsztat przygotowujący do wyjścia z Ewangelią na ulice, place i tam wszędzie gdzie postawi nas Jezus.

7. Zakończenie warsztatów – ewangelizacja uliczna w oparciu o przebyte warsztaty i głoszenie z radością kerygmatu wraz z ewangelizatorami Odnowy w Duchu Świętym na warszawskiej Pradze.

KONTAKT

Na spotkania zaprasza: Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Warszawsko–Praskiej Prowadzący to osoby zarówno duchowe i świeckie, posiadające wieloletnie doświadczenie prowadzenia zajęć, wykładów oraz warsztatów dotyczących pracy nad sobą, czyli właśnie przekuwania słowa w czyn.

Zapisy i informacje:

Wojtek 796 062 133      Ela 518 517 883

KOSZT

Koszt wynosi 14 zł za spotkanie. Ze względów organizacyjnych, na drugim spotkaniu, pobieramy kaucję 100 zł, która zostanie zwrócona po ostatnim warsztacie. Możliwość skorzystania z obiadu w cenie 18 zł