Zapraszamy na kolejne warsztaty posługi charyzmatycznej. W tym roku warsztaty będą miały poszerzoną formę i oprócz o.Johna Bashobory drugim prowadzącym będzie Jim Murphy, ostatni prezydent ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej) w Rzymie. Wydłużenie warsztatów i zaproszenie również Jima Murphiego wynika z pragnienia jeszcze głębszego rozpalenia katolickich wspólnot charyzmatycznych i zjednoczenia się wszystkich katolickich środowisk charyzmatycznych w czasie tworzenia rzeczywistości CHARIS. Będzie z nami obecny Ksiądz Biskup Andrzej Przybylski, Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski oraz ks. Artur Potrapeluk, główny koordynator Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Polsce.

Warsztaty przeznaczone są dla liderów, animatorów oraz wszystkich osób, które mają rozeznane charyzmaty i posługują nimi we wspólnocie.  Zapraszamy również kapłanów. Więcej informacji o warsztatach przeczytasz tutaj

W styczniu 2020 w Recife w Brazylii odbyła się Pierwsza Międzynarodowa Konferencja dla Liderów Wspólnot Charyzmatycznych, podczas której głos zabrał kard. Kevin Farrell z Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia, który był odpowiedzialny za powołanie CHARIS. Zachęcamy do przeczytania jego przemówienia.